Systém jsem si stáhl spíš ze zvědavosti a upřímně jsem nečekal nic extra.
O to víc mě překvapilo, jak přínosný opravdu je.
Všechno dává smysl, je to psané jednoduše a konečně někdo vysvětluje, proč se věci dělají, ne jen jak.
Díky tomu jsem pochopil, jakou sílu mají digitální produkty – a že i z mých zkušeností se dá vytvořit něco, co vydělává.
A hlavně? Nechápu, že něco takhle kvalitního dává Ondra úplně zdarma.
Tohle za mě fakt palec nahoru! 👍